BMW E30 Cup

Cup info

Still going strong, dat is de BMW E30 Cup, die binnen de DNRT tot het meubilair behoort. “Sommige deelnemers zitten er al sinds het begin bij, in 2000,” weet Kees Ooijevaar, die zelf ook in de categorie oudgedienden valt.

“Jaarlijks zie je natuurlijk ook wel wat verloop en dat zorgt voor een goede doorstroming, met een mooie verdeling van leeftijden. De jongste rijder is 15 , de oudste ruim in de zeventig en daar zit werkelijk alles tussen.” Het veld telt gemiddeld 30 rijders.

Om de gelijkwaardigheid binnen de cup te borgen wordt er regelmatig gewicht en vermogen gemeten. Daarmee zorgen we dat de auto’s zoveel mogelijk gelijk zijn, en het dus aankomt op ieders stuurmanskunst, wat het onderlinge plezier vergroot.

De rijdersgroep kenmerkt zich door onderlinge gezelligheid en grote bereidheid om elkaar te helpen.

De BMW E30 Cup rijdt per racedag één kwalificatie en drie sprint races van 20 a 25 minuten. Alles wordt op één dag verreden, dus na een heerlijke dag racen kan jij ’s avonds lekkers weer naar huis. De races worden verreden op de circuits van Zandvoort, Assen en Zolder.

Ben jij benieuwd of de BMW E30 Cup iets voor jou is? Neem dan contact met ons op.

Deelnemen

Deelnemen
Er zijn 2 type races, Sprint en Endurance. Je kan aan races in één van de twee deelnemen of allebei. Een Sprint seizoen bestaat meestal uit 7 race dagen, met per dag 1 kwalificatie en 3 races. Een Endurance seizoen bestaat meestal uit 5 races die 5,5 of 8 uur duren, die je met drie andere rijders rijdt als team.

Type deelname Toelichting Team
Arrive & Drive Alleen je racelicentie en -kleding meenemen, de auto staat klaar op het circuit bij jouw team. www. cc-racing.nl

Nico Vertelman 0653457241

0229-575040

Eigen auto met circuit support Je hebt een eigen auto en laat die naar het circuit brengen. Tijdens de racedag ondersteunt het team jouw auto. Je neemt je race licentie en -kleding mee naar het circuit. www. cc-racing.nl

Nico Vertelman 0653457241

0229-575040

TIM Tuning

Marcel Poelman

0651278810

Eigen auto en zelf sleutelen Je brengt je auto, licentie en kleding zelf naar het circuit en bent in principe zelf voorzienend, maar natuurlijk ben je wel kom bij de teams om te delen in de sterke verhalen.

Om deel te nemen aan de BMW E30 Cup heb je nodig:

  • Minimaal een KNAF (autorensport) Club licentie
  • Een BMW E30 conform het Cup regelement
  • Een rijdersuitrusting conform de geldende regelementen

De BMW E30 Cup is te volgen via de Socials van DNRT.

Reglementen

Het klassenreglement van 2026 volgt z.s.m.

Nu al een technische vraag? Neem contact met ons op!